OARF 2012
Dodane przez wallace dnia 10 wrzesień 2012 23:14:12
W dniu 08.09.2012 roku w godzinach 16.00 - 23.00 mieliśmy przyjemność zabezpieczać od strony medycznej coroczny festiwal rockowy, który wpisał się na stałe w harmonogram imprez organizowanych na terenie miasta Wejherowa.

Jak co roku na teren amfiteatru ruszyła masa ludzi, co tam masa, cała rzesza ludzi lubiących tego typu rodzaj muzyki, oraz my ratownicy w składzie: Ola P., Dorota B., Marta S., Asia B., Karol S., Szymon P., Robert B., Monika K., Pani doktor Basia K., Kierowca karetki Szymon R., no i ja Kamil G. xD (skróty nazwisk jak z jakiegoś programu kryminalnego xD ).

Rozszerzona zawartość newsa
W olbrzymim składzie nieśliśmy pomoc ludziom (choć nie było ich wiele w naszym punkcie), największym zaskoczeniem dla nas jako ratowników był pan pogryziony przez kobietę, tak dobrze czytacie, facet pogryziony przez kobietę xD (mówili, że epoka kanibalizmu odeszła do lamusa, ale nie u nas w Wejherowie, bo to nasz świat, w którym wszystko zda żyć się może). I tak w wesołej atmosferze przy dźwiękach ostrej muzyki, oczywiście mimo małych problemów (bo co to za obstawa jak nie ma problemów xD) wytrwaliśmy do końca i z uśmiechami na twarzy, bądź nie wróciliśmy do domu. 

Dziękuje wszystkim wymienionym w tym artykule osobom za przybycie i dbanie o bezpieczeństwo ludzi, oraz członkom naszej grupy, którzy odwiedzili nas i pomogli nam przetrwać do 23 (a było ich sporo) oto oni: Grażynka, Artur C., Magdalena M., dwóch członków i naszych znajomych z POPR-u, Kamilowi (zapomniałem nazwiska więc tu nie wstawie literki xD ). 

Dzięki za współpracę 
Kamil xD